GiSoy Hizmetlerimiz (1989’dan beri)


SÖKÜM MONTAJ VE BAKIM

Sökülüp tekrar kurulma özelliğinden dolayı prefabrik yapıların, birleşimli yani çoklu konteynerler’in özellikle Şantiye alanlarında siz değerli müşterilerimizin sıkça ihtiyaç duyduğu söküm, montaj, boya, tesisat ve tadilat gibi bakım ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile uygulama olarak benimsemiş olduğumuz bu hizmetleri en çözümcü bir yaklaşımla müşteri memnuniyetini de referans kabul ederek neticelendirmek Etkin prefabrik’in temel çalışma prensipleri arasındadır.

 


PREFABRİK YAPI SÖKÜM MONTAJ İLE İLGİLİ USUL VE PRENSİPLER

Prefabrik Sökme - Montaj ve Bakım. GiSoy Prefabrik

Prefabrik  Montaj ve Bakım. GiSoy Prefabrik

Binanın kurulması için gerekli plan, proje ve yasal izinlerin alınması, Prefabrike yapı malzemelerinin şantiyede çalınmaya karşı güvenliğinin sağlanması işveren sorumluluğundadır.
Sökümü ve montajı yapılacak bina ile ilgili çalışma süresince gerekli olan elektrik ihtiyacının karşılanması, sökümü yapılmış olan binanın yüklenmesi, montaj sahasına transferi ve indirilmesi, gerekiyorsa vinç temini işveren tarafından karşılanacaktır.
Daha önceden hasar görmüş veya montaj sırasında yenilenmesi zaruri olan malzemelerin temini, İstanbul dışı olan montajlar için söküm ve montaj personelinin yemek ve barınma ihtiyaçlarının karşılanması işverene aittir. Yenilenmesi gereken malzemelerin belirlenmesi montaj aşamasından önce liste olarak işverene sunulacaktır. İşveren isterse bu malzemeler ücreti mukabilinde tarafımızca da tedarik edilebilecektir.
İşveren montaj ekibinin çalışabilmesini engelleyecek ve işin uzamasına sebep bir mahal olursa bunun izole edilmesinden sorumludur.
Montaj ekibi binanın aslına uygun olarak yani mevcut planına göre montajı ile yükümlü olup, binada
Yapılabilecek değişiklik talebi var ve bir aykırılığı yok ise ücretlendirilerek yapılabilecektir.
Boya, fayans, elektrik, sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, gibi uygulamalar verilen teklifin dışında olup istenildiği taktirde malzemeli veya malzemesiz değerlendirilip yine iş verene teklif olarak sunulacaktır.